Mūsų Misija

Parengti vairuotojus, gebančius savarankiškai orientuotis ir reaguoti įvairiuose eismo situacijose.

Apie Mus

UAB ,,Kelių žvaigždės“ vairavimo mokykla įkurta 2006 metais.

Vairavimo mokyklos vadovas – Aleksandras Kolesnikovas.

Mokyklos misija – parengti vairuotojus, gebančius savarankiškai orientuotis ir reaguoti įvairiuose eismo situacijose. Mūsų vizija –  būti patrauklia vairavimo mokykla mokymo metodais ir jų kokybe. Mūsų tikslas – teikti aukščiausio lygio vairavimo mokymo paslaugas, užtikrinant malonų aptarnavimą, pagarbą ir dėmesį kiekvienam mokiniui.

Šiuo metu ruošiame AM, A2, A1, A, B kategorijų transporto priemonių vairuotojus. Jau turintiems vairuotojo pažymėjimą – padedame tobulinti vairavimo įgūdžius.

Vairavimo mokyklos darbuotojai turi didelę praktiką ruošiant transporto priemonių vairuotojus. Jau esame paruošę virš 1500 vairuotojų,kurie sėkmingai vairuoja ir džiaugiasi, kad pasirinko mūsų mokyklą.

Būsimi vairuotojai mokomi naudojantis kompiuterinėmis technologijomis, sukurtais mokomaisiais filmais, audiovizualine informacijos ir mokymo priemone – multimedija, įvairiais mechanizmų ir eismo situacijų maketais.

Mokykla

Mokymo klasėje vairavimo teorija dėstoma nedidelėmis grupėmis, o tai suteikia galimybę dėstytojui betarpiškai bendrauti su visais mokiniais ir pasiekti daug geresnius mokymo rezultatus.

Galerija